Про компанію

   ТОВ «Пак Індастрі» пропонує виробничим підприємствам та організаціям, торговим фірмам та складам пакувальні матеріали найвищої якості. Продукція, що реалізується нами оптом і в роздріб широко представлена ​​на нашому складі в Дніпрі, що має гарне розташування неподалік центру м. Дніпро та пром зон і має зручні під'їзні шляхи.

    У нас максимально спрощено процес закупівлі, завдяки чому Ви можете отримати товар вже в день замовлення. При цьому звернутися до нас і отримати відповідь з усіх питань Ви можете в будь-який день і практично в будь-який час без вихідних і свят.

Широкий асортимент пакувальних матеріалів.

    Компанія Пак Індастрі - це команда справжніх професіоналів, готова проконсультувати Вас з будь-яких питань, пов'язаних із використанням та можливим застосуванням усієї продукції, представленої на сайті. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором або запропонуємо альтернативний варіант, телефонуйте  нам:  0673529595 Олександр (телефон та Вайбер)

0676354545 Єгор

Доставка пакувальних матеріалів  по всій Україні

    Доставляємо товар не тільки по Дніпру та Дніпропетровській області, але і по всій Україні, обираючи при цьому оптимальні рішення за ціною та швидкістю доставки.