Скотч пакувальний

Скотч пакувальний прозорий 48мм*200м
Скотч пакувальний прозорий 48мм*200м

Есть в наличии

86.5 грн

Скотч пакувальний: сфери застосування

Універсальну клейку стрічку, яка підходить для побутового та виробничого використання, називають пакувальним скотчем. Найчастіше цей матеріал застосовують для склеювання картонних коробок. Завдяки використанню пакувального скотчу, можна суттєво спростити упаковку товарів, запобігти їх псуванню, а також спростити процеси навантаження та перевезення. Широке поширення продукція такого типу набула у харчовій та хімічній промисловості, меблевому виробництві, а також у побуті.

Будь-який пакувальний скотч складається з клейового шару та полотна з поліпропілену. Матеріал може бути виготовлений у різних варіантах товщини залежно від сфери його застосування. Найчастіше клейовий шар буває акриловим, сольвентним або хот-мелтом. Прозора клейка стрічка повсюдно використовується у всіх офісах та квартирах. Вона має досить низьку ціну, але при цьому є найбільш універсальним побутовим пристосуванням на сьогоднішній день. Дуже часто її використовують у харчовій та хімічній промисловості, у транспортних компаніях, на меблевих фабриках і т. д. Вирішивши купити скотч пакувальний, ви отримуєте наступні переваги:

  • захист товару від пошкоджень чи втрати;
  • оперативне та просте навантаження;
  • безпечне перевезення.

        Склеїти папір, картон, пластмасу та багато інших матеріалів у домашніх умовах також можна за допомогою скотчу. Цей матеріал характеризується стійкістю до впливу вологи, морозу та інших зовнішніх факторів. Завдяки цьому, ваш вантаж буде доставлений у будь-яке місце в цілості та безпеці.

    Пакувальний скотч виробляється на основі клейового шару та поліпропіленового полотна. Клейовий шар може бути різним за складом та товщиною. Дані критерії залежать від того, в якій сфері застосовуватиметься матеріал. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете пакувальний скотч у різних розмірах та кольоровому оформленні. Довжина матеріалу може сягати 300 мп. При досить низькій вартості, ця пропозиція є дуже економічною. При виборі скотчу звертайте увагу на параметри його товщини. Чим він товстіший, тим більша вага зможе втримати. Так, для побутових цілей цілком підійде варіант завтовшки до 40 мкм.

У меблевій промисловості прийнято використовувати скотч завтовшки від 45 мкм.

     Ця стрічка чудово підходить для ручного заклеювання та не вимагає застосування додаткового обладнання. Щоб купити скотч у будь-яких розмірах та кольорах, зателефонуйте за одним із контактних номерів телефону, які вказані на сайті нашої компанії. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання та допоможемо оформити замовлення.