Скотч з логотипом/Брендований скотч

Скотч с Логотипом 48мм*100м
Скотч с Логотипом 48мм*100м

Нет наличии

Один із профільних напрямків компанії «Пак Індастрі» - виробництво скотчу з логотипом на замовлення. Це сучасне іміджеве рішення для кола організацій. Воно особливо популярне серед підприємств, що працюють у сфері транспортних послуг, упаковки товарів, мережевого маркетингу та торгівлі.

    Мінімальне замовлення від 2х ящиків 144 рул.

    Фотополімерне кліше прораховується окремо. При замовленні від 700 рул безкоштовно.

    Допоможемо розробити макет безкоштовно.

Скотч з логотипом у Дніпрі та Україні: сфера застосування

Кожна компанія, яка спеціалізується на транспортних перевезеннях чи виробництві товарів різного типу, повинна мати у своєму арсеналі скотч із логотипом. Чому? Дуже просто. Іноді виникають ситуації, за яких зловмисники розкривають коробки з продукцією для того, щоб викрасти чи зіпсувати її. Однак виявити цю неприємність вдається не відразу. Або інші, менш успішні компанії, починають займатися активним виготовленням підробок вашого товару. Щоб репутація та фінансове становище фірми не постраждали, рекомендуємо замовити скотч із логотипом в Україні. Це неймовірно ефективний промоматеріал, який до всього має доступну вартість.

Брендована клейка стрічка має масу незаперечних переваг. Основна з них — можливість ідентифікувати свою продукцію без особливих витрат. На поверхні таких виробів може бути зображений не лише логотип фірми, а й назва акції, адреса, контактний телефон або інше індивідуальне зображення. При цьому на скотч з логотипом ціна є більш ніж доступною.

Наша компанія протягом багатьох років займається виробництвом брендованого скотчу. У своїй роботі ми використовуємо дві технології нанесення зображення – поверхневу та міжшарову. При використанні першого методу зображення наноситься безпосередньо на клейку стрічку за допомогою трафарету, а потім покривається спеціальним лаком. А другий метод передбачає нанесення зображення між клеєм та стрічкою. Обидва варіанти дозволяють виробляти високоміцний, надійний та вологостійкий скотч, що сприяє розвитку бізнесу. Виробництво скотчу з логотипом: особливості та технології

Багато підприємців досі запитують: навіщо потрібний скотч з логотипом? Відповідаємо:

  • покращує імідж та підвищує впізнаваність компанії;
  • виділяє ваш товар серед продукції інших виробників;
  • дозволяє налагодити взаємозв'язок із споживачем;
  • дає можливість спростити завдання працівникам складу чи логістичної компанії;
  • дозволяє прискорити перевезення товару.

Протягом багатьох років виготовлення скотчу з логотипом є одним із головних напрямків діяльності нашої компанії. За цей час нам удалося знайти шляхи зниження собівартості товару без шкоди його якості. У нас можна придбати промо-скотч у будь-яких кольорах, виготовлений на сучасному обладнанні з використанням екологічно чистих матеріалів. Ми виготовляємо продукцію великими партіями за короткий час. Тому ви можете замовити скотч із логотипом оптом. Усі великі організації вважають таке рішення найбільш грамотним та вигідним.  "Пак Індастрі" займається не тільки реалізацією, а й виробництвом скотчу з логотипом. Завдяки високій якості матеріалів, які ми використовуємо у своїй роботі, наша продукція є надійною та довговічною. З часом така клейка стрічка не вигоряє і не стирається. Наш скотч із логотипом, виготовлення якого займає небагато часу, буде оперативно доставлено до будь-якого міста країни. Ми пропонуємо придбати товар на вигідних умовах як оптом, так і в роздріб. Щоб здійснити покупку, зателефонуйте за одним із контактних номерів телефону. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть оформити замовлення.